Skip to content

Relaxace a zábava

Fitness doubleDRIVE club není jen o cvičení. Jako správný světový fitness club klademe důraz i na odpočinek a zábavu, abychom Vám Vaše chvilky zde strávené, co nejvíce zpříjemnili. Vybrat si můžete z pestré nabídky.

Relax zóna

Kdykoliv před a po cvičení je k dispozici parní lázeň a odpočívárna jsou soustředěny v relax zóně, která je přístupná rovnou z šaten.

 


Masáže – masážní služby v klubu jsou určeny i pro nečleny.

Nepostradatelným doplňkem sportovních aktivit jsou masáže. Odborníci tvrdí, že masáž jednou týdně je v dnešní době naprostým minimem. Můžeme Vám poskytnout různé druhy masáží, včetně reflexní terapie.

 


Cardio cinema

Unikátní systém, díky němuž můžete běhat na běhacím pásu, nebo šlapat na trenažéru a sledovat svoji oblíbenou televizní stanici, a to včetně zvuku. Prostě jen připojte sluchátka a trénink se stane zajímavějším.

Cardio cinema nabízí doubleDRIVE club jako jediné fitness centrum na Vysočině a pouze jako jeden z několika klubů v ČR.

Je pro vás připraveno několik televizních programů a pro poslech různé hudební stanice.


Posezení

Bar doubleDRIVE clubu se svým sortimentem blíží více kavárně než fitness baru plnému doplňků výživy. Jde nám o váš dobrý pocit při cvičení i po něm. A tomu jsme přiblížili naši nabídku. Pro ty, kdo se opravdu zajímají o zdravý životní styl, máme připraveny saláty a širokou škálu džusů, včetně těch z čerstvého ovoce.

K příjemné atmosféře klubu po cvičení bezesporu patří posezení s přáteli u vybraných druhů kávy či sklenky vína. Součástí baru je i výběrová vinotéka.

Kromě širokého sortimentu nápojů jsou pro vás na zahnání hladu připraveny sendviče, saláty a dezerty.

V průběhu olympiád či jiných velkých sportovních akcí instalujeme velkoplošnou projekci. Ta slouží i k různým foto-show ze zajímavých míst naší planety, která navštívili naši členové a chtějí se s ostatními o své zážitky podělit.


Obchodní jednání

Fitness doubleDRIVE club může být vynikajícím místem pro obchodní jednání.Dejte si u nás pracovní schůzku, internet i útulposezení u kávy slouží nejen vám, ale i vašim hostům. Ty můžete samozřejmě vzít i na cvičení nebo do relaxace. Vaši hosté jsou i našimi hosty.

Svého obchodního partnera vezmete s sebou na cvičení jako svého hosta a nechte jej, ať se mu vyplaví dostatek endorfinů. Důležitá rozhodnutí pak půjdou skoro sama.


Internet – WiFi

Víme, že čas je drahý a spousta z Vás potřebuje kontrolovat či reagovat na svoje e-maily i mimo běžnou dobu, kdy jste v kanceláři. Nebo si možná jen chcete před odchodem z klubu zjistit něco na internetu.

doubleDRIVE club je free bodem připojení na WiFi