Skip to content

Služby a servis

doubleDRIVE club se v prostředí moderních fitness center západního střihu profiluje zejména nadstandardními službami a špičkovým servisem. To, co očekáváte, je pro nás naprostou nutností, to co byste rádi, je pro nás samozřejmostí, a to, na co se ani neodvažujete pomyslet je pro nás výzvou, abychom vás vždy příjemně překvapili.

Abyste se u nás cítili opravdu skvěle, připravili jsme pro Vás řadu aktivit, které vám zpříjemní váš pobyt v doubleDRIVE clubu a zároveň vás ujistí, že pro své členy děláme skutečně maximum.

Velký důraz klademe na moderní, čisté a příjemné prostředí, na které jste zvyklí z moderních kanceláří, bank, špičkových restaurací nebo soukromých klinik.

Samozřejmostí je, že všechny prostory klubu jsou klimatizované a zařízení je vyššího standardu.

Komfortní šatny, kde si můžete vybrat skříňku podle svých představ, dostatečné množství sprch, prostředky Péče o tělo i stále připravená relaxační zóna jsou samozřejmostí.


Fitness instruktor a osobní trenér

Recepce i fitness instruktoři jsou připraveni Vám kdykoliv zodpovědět vaše dotazy, poradit se cvičením i mimo něj. Vhodně Vám nakombinují tréninkový program tak, abyste měli ze cvičení radost a dosahovali maximálních možných výsledků.

 

 


Diagnostika

Každý člen klubu při své první návštěvě podstoupí tzv. “úvodní procedury”, které mají za úkol zjistit váš aktuální zdravotní stav, úroveň kondice a připravit vás na cvičení. Nastavíme Vám správné individuální cíle, vytvoříme plán jak jich dosáhnout a naučíme vás, jak jednoduše cvičit na strojích a s pomůckami.


Dětský koutek

Můžete odložit své ratolesti do profesionálně hlídaného dětského koutku a v klidu a bez dalších starostí se věnovat sami sobě a svému tělu. Myslíme na vaše pohodlí a na to nejdražší, co máte – na vaše děti. Zatímco vy budete cvičit nebo relaxovat, postaráme se o zábavu vašich dětí pomocí profesionálních baby-sitters. Jestli máte speciální přání, aby se o vaše děti postaral náš personál mimo stanovenou dobu, rádi vám zajistíme soukromé hlídání.

Dětský koutek je koncipován pro děti nad tři roky a podle věku se s nimi také hraje.


Hubněte zdravě

Zdravé stravování – hubněte zdravě a pohodlně.

 


Nadstandardní služby

Ručníky

Pro Váš maximální komfort dostanete zdarma při každé návštěvě čistý ručník, který při odchodu jednoduše zahodíte do připraveného boxu. V případě potřeby požádejte na recepci o prostěradlo vhodné pro saunování.

Péče o tělo

Ke standardu doubleDRIVE clubu patří kvalitní a vždy dostupné přípravky péče o tělo.

Už si nemusíte zoufat, když si zapomenete ručník, šampón nebo odličovací tampóny. Vše je u nás k dispozici zdarma, jako součást servisu členům. Při každé návštěvě dostanete na recepci čistý ručník, který při odchodu jednoduše zahodíte do připraveného boxu. Po cvičení můžete použít naše sprchové gely, šampóny, které jsou k dispozici u každé sprchy. V šatnách je kromě dostatku fénů možno použít i papírové kapesníky, gely na vlasy, odličovací tampóny a podobně. Nemusíte si s sebou brát žádnou těžkou tašku, stačí jen věci na cvičení nebo plavky.

Prací servis

Nechcete si brát špinavé oblečení domů? Stačí říct a za malý poplatek vám je necháme vyprat. Při příští návštěvě tak budete mít připravené čisté. Doporučujeme jako vynikající doplněk k soukromé skříňce.

Soukromé skříňky

doubleDRIVE club nabízí svým členům možnost pronájmu soukromé skříňky. K servisu Péče o tělo a ručníkům je to další doplněk, jak nezapomenout důležité ingredience na cvičení. Soukromé skříňky je možno pronajmout ve dvou velikostech.