ddc_služby

Služby a servis

doubleDRIVE club se v prostředí moderních fitness center západního střihu profiluje zejména nadstandardními službami a špičkovým servisem. To, co očekáváte, je pro nás naprostou nutností, to co byste rádi, je pro nás samozřejmostí, a to, na co se ani neodvažujete pomyslet je pro nás výzvou, abychom vás vždy příjemně překvapili.

Abyste se u nás cítili opravdu skvěle, připravili jsme pro Vás řadu aktivit, které vám zpříjemní váš pobyt v doubleDRIVE clubu a zároveň vás ujistí, že pro své členy děláme skutečně maximum.

Velký důraz klademe na moderní, čisté a příjemné prostředí, na které jste zvyklí z moderních kanceláří, bank, špičkových restaurací nebo soukromých klinik.

Samozřejmostí je, že všechny prostory klubu jsou klimatizované a zařízení je vyššího standardu.

Komfortní šatny, kde si můžete vybrat skříňku podle svých představ, dostatečné množství sprch, prostředky Péče o tělo i stále připravená relaxační zóna jsou samozřejmostí.


Fitness instruktor a osobní trenér

Recepce i fitness instruktoři jsou připraveni Vám kdykoliv zodpovědět vaše dotazy, poradit se cvičením i mimo něj. Vhodně Vám nakombinují tréninkový program tak, abyste měli ze cvičení radost a dosahovali maximálních možných výsledků.

VÍCE

 

Star Trac fitness club Jihlava

Kde nás najdete - Váš Star Trac fitness club Jihlava

Žižkova 13 – GLOBUS, Jihlava

Pondělí – Pátek
06.00 – 22.00
Sobota – Neděle
08.00 – 20.00
Svátky
08.00 – 20.00

Hervis sports - significant partnership fitness Jihlava

Nike - significant partnership fitness Jihlava

Unikátní know-how fitness klubu
Star Trac

offical SPINNING center fitness Jihlava

MYZONE fitness jihlava
česká komora fitness

Náš partner pro vaše zdraví

Zdravé stravování - hubněte zdravě a pohodlně

Čerpejte své benefity