Skip to content

Aktivity a trénink

V plně klimatizovaném prostoru fitness a cardiozóny doubleDRIVE clubu najdete ty nejnovější špičkové fitness a cardio stroje značky STAR TRAC®.

Svoje tělo u nás můžete lehce protáhnout, pravidelně udržovat nebo mu dát i pořádně zabrat. Jakou si zvolíte variantu a které aktivity k tomu použijete, záleží jenom na vás. Naprosto bez omezení můžete vybírat z mnoha lekcí, které jsou vedeny PROFESIONÁLNÍMI ISTRUKTORY nebo si zacvičit individuálně či pod vedením trenéra na strojích, aerobních trenažérech nebo jen s vlastním tělem.

Cardio

Cardio zařízení jsou nejvyužívanější částí fitness. K dispozici je téměř 20 stanovišť. Zacvičit si můžete na běžeckých trenažérech, cross trainerech či eSpinnerech.

Cardiozóna je navíc vybavena integrovaným cardio-cinema, tj. plazmovými obrazovkami. Každé stanoviště poskytuje výběr z řady volitelných možností hudebních, filmových nebo sportovních kanálů s vlastními sluchátky.

Posilování

Specialitou doubleDRIVE clubu je funkční trénink HumanSport od specialisty oboru firmy STAR TRAC®. Tato varianta přináší nové cvičební metody zaměřené více na individualitu cvičence a jeho cíle.

K dispozici jsou samozřejmě i volná závaží, věž Max Rack®, Vicore…

Skupinové lekce

Pokud máte rádi skupinové cvičení, můžete si vybrat z celé řady sálových lekcí. Stále populárnější Spinning®, Kranking, TRX, power jógu či pilates…

Trápí Vás problémové partie, bolí Vás záda či nevíte jak začít cvičit? Vyberte si, co Vás láká nejvíce. S námi Vás to bude bavit!

Kruhový trénink

Kruhový trénink je skupinové cvičení pod dohledem instruktora. Cvičí se ve skupinách na deseti až patnácti stanovištích. Po přesně stanovené době se stanoviště hromadně střídají. Tento typ tréninku je vhodný pro všechny, kteří pravidelně navštěvují posilovnu a chtějí si obohatit cvičební rutinu. Rozvíjí se jím vytrvalost, zpevňují a posilují všechny svalové skupiny. Skupinové cvičení funguje navíc jako významný motivační efekt. Volba jednotlivých cviků záleží na instruktorovi.

Fitness klub v bodech

  • plně klimatizovaná fitness zóna
  • špičkové posilovací a kardio stroje Star Trac®
  • integrované cardio-cinema
  • unikátní systém měření fyzické aktivity MyZoneTM
  • osobní trénink
  • strečink zóna
  • fitness bar

MYZONE™ systém

I při posilování můžete využít v doubleDRIVE clubu Jihlava systém MyZone™, systém monitoringu srdeční aktivity.

Osobní cíle

doubleDRIVE club poskytuje každému svému členovi nadstandardní individuální péči. Na základě společně formulovaných cílů může mít každý člen vlastní tréninkový plán.

Naši zkušení trenéři vám poradí nejen v oblasti cvičení, ale i strečinku či správné výživy. Obraťte se na nás.

Osobní trénink – je vždy garantovaný úspěch s odborným vedením osobního trenéra, který Vám sestaví tréninkový plán přímo na míru a bude Vás vést k těm nejlepším výsledkům.

Small group – je trénink ve skupinkách po 3-6 lidech, vedených osobním trenérem. Ideální forma tréninku pro ty, kteří očekávají jak odborný dozor, tak ty nejlepší výsledky. Využívá se skupinová dynamika a hlavně motivace všech členů skupinky.

Výživové poradenství – odborníkem sestavený jídelníček na míru tak, abyste co nejefektivněji snižovali váhu a následně si ji udrželi na optimální urovni a cítili se tak co nejlépe a plní energie.