Skip to content

Aktivity a trénink

Svoje tělo u nás můžete lehce protáhnout, pravidelně udržovat nebo mu dát i pořádně zabrat. Jakou si zvolíte variantu a které aktivity k tomu použijete, záleží jenom na vás. Naprosto bez omezení můžete vybírat z mnoha lekcí, které jsou vedeny PROFESIONÁLNÍMI ISTRUKTORY nebo si zacvičit individuálně či pod vedením trenéra na strojích, aerobních trenažérech nebo jen s vlastním tělem.

Skupinové lekce

Pokud máte rádi skupinové cvičení, můžete si vybrat z celé řady sálových lekcí. Stále populárnější Spinning®, Kranking, TRX, power jógu či pilates…

Trápí Vás problémové partie, bolí Vás záda či nevíte jak začít cvičit? Vyberte si, co Vás láká nejvíce. S námi Vás to bude bavit!

Kruhový trénink

Kruhový trénink je skupinové cvičení pod dohledem instruktora. Cvičí se ve skupinách na deseti až patnácti stanovištích. Po přesně stanovené době se stanoviště hromadně střídají. Tento typ tréninku je vhodný pro všechny, kteří pravidelně navštěvují posilovnu a chtějí si obohatit cvičební rutinu. Rozvíjí se jím vytrvalost, zpevňují a posilují všechny svalové skupiny. Skupinové cvičení funguje navíc jako významný motivační efekt. Volba jednotlivých cviků záleží na instruktorovi.

Osobní cíle

doubleDRIVE fitness poskytuje každému svým klientům nadstandardní individuální péči. Na základě společně formulovaných cílů může mít každý klient vlastní tréninkový plán.

Naši zkušení trenéři vám poradí nejen v oblasti cvičení, ale i strečinku či správné výživy. Obraťte se na nás.

Osobní trénink – je vždy garantovaný úspěch s odborným vedením osobního trenéra, který Vám sestaví tréninkový plán přímo na míru a bude Vás vést k těm nejlepším výsledkům.

Small group – je trénink ve skupinkách po 3-6 lidech, vedených osobním trenérem. Ideální forma tréninku pro ty, kteří očekávají jak odborný dozor, tak ty nejlepší výsledky. Využívá se skupinová dynamika a hlavně motivace všech členů skupinky.

Výživové poradenství – odborníkem sestavený jídelníček na míru tak, abyste co nejefektivněji snižovali váhu a následně si ji udrželi na optimální urovni a cítili se tak co nejlépe a plní energie.