Skip to content

Skupinové aktivity a trénink

Skupinové aktivity jsou určeny pro ty, kterým pomáhá při cvičení pocit, že v tom nejsou sami. Když už nemůžete nebo se vám jen nechce, ostatní vás podrží. Skupinu vždy vede INSTRUKTOR, který pomáhá i motivuje. Pokud máte rádi skupinové cvičení, můžete si vybrat z celé řady sálových lekcí.


 

Spinning®

Aerobní trénink na stacionárních kolech, který nezatěžuje klouby a není náročný na koordinaci pohybů. Zátěž si volí každý podle svých možností a cílů, tempo určuje rytmus hudby. Star Trac nabízí svým členům také SPINNING® dle Energy Zones, tedy lekce s měřením tepové frekvence, kde lze volit přesnou intenzitu zátěže a dosáhnout tak vytyčeného cíle (Recovery, Endurance, Interval, Stregth, Race day).

SPINNING®, SPINNER®, SPIN® a logo Spinman jsou registrované ochranné známky společnosti Mad Dogg Athletics, Inc.


Kranking®

Originální kardiovaskulární program pro horní polovinu těla.

Nový tréninkový program Johnnyho G., vynálezce Spinning® programu. Zlepšuje aerobní kapacitu a sílu horní poloviny těla, trupu a břišních svalů, zároveň spaluje vysoké množství kalorií. A jako efektivní kruhový trénink ho může využívat populace všech typů.


Kondiční lekce

Jednoduchost a velká účinnost. To jsou základní vlastnosti lekcí, které se v doubleDRIVE clubu označují kondiční. Na kondičních lekcích se nesetkáte naprosto s žádnými aerobikovými kroky. Dokonce, i když nemáte hudební sluch a neslyšíte rytmus, jste na kondičních lekcích vítáni.

Daleko důležitější je totiž správné, a tedy účinné, provedení pohybu. Nebojte se, že se Vám nebude chtít. Lektor je na takových lekcích motivátorem a zároveň Vám pomáhá vést správně pohyb.

Přijďte na zaručené a oblíbené lekce zdravá záda, pevné břicho a pěkné pozadí.

Zdravotní cvičení se zaměřuje na nápravu špatného držení těla a odstraňuje bolesti, které je provázejí. Využívá tradičních i nejmodernějších způsobů.

Kondiční lekce TRX, CORE střed těla, Bosu, KRUHOVÝ TRÉNINK


 

Body & Mind lekce

Body & Mind jsou tělesná cvičení, určená k rozvoji zdravého a výkonného těla, posilují současně také duševní a emocionální pohodu. Na druhé straně účinné duševně relaxační a meditační techniky pomáhají zmírnit nežádoucí tělesné následky emočního stresu a deprese, kterým se v dnešní civilizované době nevyhneme. Řešení takto vznikající situace nebude jen záviset v následné relaxaci v podobě masáží či jiných forem pasivního odpočinku, nýbrž v předcházení vzniku těchto stresových situací pro tělo. Z praxe již známe mnoho cvičení jako je rehabilitace a doporučené cvičení po vzniklých úrazových či jiných situací s bolestivostí daných svalových řetězců. Všechny tyto druhy tělesných aktivit jsou jako léčebné, nikoliv jako preventivní, jako je tomu u skupiny tělesných aktivit body & mind, která má právě onen preventivní charakter, který lidem chybí.

Pilates – tradiční cvičení, i když dnes znovu velmi populární, podle sto let staré metody německého lékaře. Soustředíte se na správnou součinnost dechu a pohybu.

Power Joga, v České republice obrovsky populární cvičení, samozřejmě nesmí v doubleDRIVE clubu chybět.

MYZONE™ systém

I při skupinových lekcích můžete využít v doubleDRIVE clubu Jihlava systém MyZone™, systém monitoringu srdeční aktivity.