Skip to content

Ceník je k dispozici ve fitness klubu

Fitness doubleDRIVE club je založen na principu členství.

ČLENSKÝ POPLATEK ZAČÍNÁ JIŽ NA ČÁSTCE 580 KČ/MĚSÍC – v ceně neomezený vstup do všech prostor klubu, na všechny lekce BEZ PŘEDCHOZÍCH REZERVACÍ a do parní sauny.

Nabízíme 12 druhů členství – pro společnosti i pro fyzické osoby starší 18 let.

Členství umožňuje neomezený vstup do všech prostor klubu v časech podle typu zvoleného členství. Záleží pouze na vás, kdy náš klub navštívíte, jaké aktivity si vyberete a jak dlouhou dobu u nás strávíte. Dle typu členství je v ceně vždy vše včetně lekcí BEZ PŘEDCHOZÍCH REZERVACÍ.

Členstvím v klubu získáte neomezený počet návštěv na všechny SKUPINOVÉ LEKCE
Také získáte neomezený počet návštěv do fitness a cardio zóny s cardio cinema.
A získáte i neomezený počet návštěv do funkční zóny a relaxu s parní saunou.

Klienti mají díky členství ve fitness klubu doubleDRIVE množství výhod. Mohou kdykoliv využít jakoukoliv lekci bez předchozí rezervace, mají k dispozici stálou asistenci trenéra, kontrolní a motivační diagnostiku a systém MYZONE.

A samozřejmě čím častěji budete naše služby využívat, tím jsme pro vás cenově výhodnější – a to je princip našeho klubu.

Uzavření členství – osobně ve fitness klubu

Ke klientům přistupujeme individuálně. Ceník vám představí a všechny informace o našem klubu a podmínkách členství vám rádi zodpoví naši konzultanti na osobní schůzce. Ti vám také ochotně pomohou najít tu správnou cestu, jak s naší pomocí dosáhnout svých cílů.

Staňte se členem STAR TRAC fitness klubu
a budete moci relaxovat každý den.

Podmínky individuálního členství

Cena:

Cena se odvíjí od typu členství a je předložena na osobní schůzce s naším konzultantem, který Vás nejen provede po našem fitness clubu, ale také Vám nabídne možnost si fitness, skupinové lekce nebo relax zónu vyzkoušet. Při cvičení nebudete ztraceni, ale bude Vám k dispozici odborná pomoc fitness instruktora.

Délka:

Délka členství je různá, nejčastěji jeden měsíc nebo jeden rok a automaticky se prodlužuje. Pokud chce člen členství ukončit, stačí svůj záměr nejpozději 30 dnů před koncem období klubu písemně oznámit.

Zmrazení členství:

V případě rizikového těhotenství, úrazu, či jiných vážných onemocnění, lze členství „zmrazit“. Tuto skutečnost je nutné nahlásit předem, tzn. nejpozději v den nemoci. Zmrazit nelze členství zpětně, ale pouze dopředu, a to na celé měsíce. Zmrazení je podmíněno doložením lékařského potvrzení, které prokazuje délku trvání nemoci. Měsíce, které nemůžete ze zdravotních důvodů využívat, dostanete náhradou zdarma po uplynutí období, vyznačeného na členské smlouvě.

Náhradní členství:

V případě delší služební cesty, studijní stáže či dlouhé dovolené je možné členství dočasně převést na jinou osobu. Tuto skutečnost je nutné nahlásit předem a klub si vyhrazuje právo náhradníka odmítnout. Náhradní členství je možné pouze na celé měsíce, nejvýše 6.

Převedení členství:

Ve výjimečných případech (stěhování, trvalé zdravotní důvody, apod.), lze členství převést na jinou osobu. Více informací o možnostech a podmínkách převedení členství Vám sdělí obchodní konzultant.


Firemní členství

Hledáte cesty jak zvýšit prosperitu Vaši společnosti? Začněte u sebe a svých zaměstnanců!! K celkovému úspěchu a růstu vaši firmy jednoznačně přispívá péče o zdraví a spokojenost zaměstnanců. Je proto důležité najít místo, kde bude mít každý možnost načerpat novou energii, dostat se do fyzické i psychické kondice a tím i výrazně vyšším dílem přispět k prosperitě firmy. Vaši nejlepší investicí jsou vaši zaměstnanci, myslete na ně!

Výhody firemního členství – proč přispívat svým zaměstnancům:

  • správný pohyb a regeneraci zlepšuje výkonnost mozku
  • zvyšujete motivaci zaměstnanců
  • posilujete jejich loajalitu
  • zlepšujete jejich odolnost vůči stresu
  • vytváříte prevenci chronických zdravotních potíží
  • zlepšujete pracovní morálku
  • zvyšujete produktivitu svých zaměstnanců
  • a zároveň šetříte na daňových a sociálních odvodech

Rádi Vám firemní nabídku zpracujeme individuálně na základě požadavků vaši společnosti, neváhejte nás proto kontaktovat na info@doubledrive.cz nebo telefonním čísle 722 114 212.

Motivace fitness Jihlava

Uložit

Uložit

Uložit