Skip to content

Váš fitness fitness s koncepcí

doubleDRIVE fitness nabízí svým klientům profesionální služby, moderní vybavení a špičkový servis v příjemném, přátelském a inspirujícím prostředí. Víme, že si takovou péči zasloužíte.
Děláme maximum pro to, abychom naplnili naše poslání: Pomáhat našim klientům zlepšovat zdraví a kvalitu jejich života.

Cílem doubleDRIVE fitness je nejen Váš zdravý životní styl, ale také příjemné místo, kde se jednotliví členové znají a mohou si vzájemně pomoci i v jiných oblastech života, než je jen pohyb.

NEODKLÁDEJTE SVÉ ROZHODNUTÍ A PŘIJĎTE JEŠTĚ DNES


Proč cvičit

Odpověď je neuvěřitelně jednoduchá. Aby vám tělo správně fungovalo! Lidské tělo pohyb potřebuje, bylo tak sestrojeno. A většinu doby naší existence na Zemi byl pohyb nezbytnou součástí našeho života. Když tělu pohyb nedáte, jsou následky tragické: svaly atrofují, klouby jsou více namáhané, přibývá tukových zásob, cévy se zanášejí, snižuje se aktivita mozku. Dohromady je to potom příčina většiny civilačních chorob. Dostatkem pohybu tuto degeneraci organismu zastavíte a trend můžete obrátit ve svůj prospěch. Držíme vám k tomu palce.


Proč u nás

Když se rozhodnete, že se pohyb stane přirozenou součástí Vašeho života, tak už vám zbývá jen jeden krok: cvičit správně. V doubleDRIVE fitness nejdete komplexní nabídku, jak dodat tělu správnou kombinaci cvičení a relaxace. Zlepšíme každou část, každý systém, ve vašem těle. Ale hlavně vás to u nás bude bavit!

Rezervujte si svoji lekci v rezervačním systému.