Skip to content

Váš klub fitness klub s koncepcí

doubleDRIVE club STAR TRAC fitness club, nabízí svým členům profesionální služby, moderní vybavení a špičkový servis v příjemném, přátelském a inspirujícím prostředí. Víme, že si takovou péči zasloužíte.
Zažijte si tu správnou atmosféru světového klubu. STAR TRAC je také místem příjemného odpočinku, kde se každý den budete cítit výjimeční. Místem, které se stane nedílnou součástí vašeho životního stylu. Děláme maximum pro to, abychom naplnili naše poslání: Pomáhat našim členům zlepšovat zdraví a kvalitu jejich života.

Cílem doubleDRIVE clubu je nejen Váš zdravý životní styl, ale také příjemné místo, kde se jednotliví členové znají a mohou si vzájemně pomoci i v jiných oblastech života, než je jen pohyb. S tím souvisí i náš pečlivý výběr partnerů, kteří našim členům budou poskytovat nejrůznější služby za výrazně výhodnějších podmínek. Podrobnosti najdete právě v této sekci.

NEODKLÁDEJTE SVÉ ROZHODNUTÍ A PŘIJĎTE JEŠTĚ DNES


 

Proč cvičit

Odpověď je neuvěřitelně jednoduchá. Aby vám tělo správně fungovalo! Lidské tělo pohyb potřebuje, bylo tak sestrojeno. A většinu doby naší existence na Zemi byl pohyb nezbytnou součástí našeho života. Když tělu pohyb nedáte, jsou následky tragické: svaly atrofují, klouby jsou více namáhané, přibývá tukových zásob, cévy se zanášejí, snižuje se aktivita mozku. Dohromady je to potom příčina většiny civilačních chorob. Dostatkem pohybu tuto degeneraci organismu zastavíte a trend můžete obrátit ve svůj prospěch. Držíme vám k tomu palce.


Proč u nás

Když se rozhodnete, že se pohyb stane přirozenou součástí Vašeho života, tak už vám zbývá jen jeden krok: cvičit správně. V klubu STAR TRAC doubleDRIVE nejdete komplexní nabídku, jak dodat tělu správnou kombinaci cvičení a relaxace. Zlepšíme každou část, každý systém, ve vašem těle. Pracujeme podle nejnovějších poznatků, máme mnoho unikátních technologií, které vám zaručí úspěch. Ale hlavně vás to u nás bude bavit!


 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Váš klub a informace o členství

Členství

Jak se stát členem

Zaregistrujte se ještě dnes a získejte speciální on-line slevu na zápisném.
Každý, kdo se v tomto týdnu zaregistruje on-line, ušetří 1000,- Kč na zápisném! Bez dalších podmínek.
Do 48 hodin po odeslání registrace se Vám ozve náš klientský konzultant a dohodne si s Vámi osobní schůzku u nás v klubu. On-line registrace Vás nezavazuje k tomu,abyste se členy stali. Je tu proto, abychom Vás mohli kontaktovat a vysvětlit všechny možnosti a varianty členství. Pokud se poté rozhodnete stát se členem, automaticky získáte slevu na zápisném. Jen za to, že jste se registrovali on-line.

Proč se stát členem

Členství je velmi výhodné. Můžete svoji oblíbenou aktivitu provozovat jak často chcete a neplatíte žádné poplatky navíc. Můžete libovolně střídat aktivity, podle momentální nálady. Máme takové možností cvičení, že Vás nikdy nepřestanou bavit. Při jedné návštěvě můžete absolvovat více variant tréninku najednou a ještě si k tomu dopřát relaxaci. Vše bez dalších poplatků. Vše je již zahrnuto v ceně členství. Členství podporuje Vaše zdraví tím, že provozujete pohyb pravidelně a po celý rok. A díky tomu se můžete skutečně zlepšovat, ať už je Váš cíl jakýkoliv.

Podrobnější podmínky členství

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Výhody

Výhody členství v klubu STAR TRAC doubleDRIVE poznáte každý den. Ať už přímo v klubu při cvičení či relaxaci, tak při svém každodenním životě či při zvýhodněných cenách u našich partnerů. Výhod je tolik, že jsme je museli rozčlenit do několika okruhů:

 

Ještě jste u nás nebyli?
Přijďte si vyzkoušet naše služby zdarma!

Staňte se členem STAR TRAC fitness klubu
a budete moci relaxovat každý den.