Skip to content

Fitness instruktor a osobní trenér

Fitness instruktor je v doubleDRIVE clubu neustále k dispozici. Je tu od toho, aby Vám poradil nebo pomohl kdykoliv to budete potřebovat.

Nebojte se jej zeptat na něco, co nevíte nebo jste třeba zapomněli. Když budete potřebovat asistenci při těžším cviku, je tu pro Vás.

Vedené lekce jsou s certifikovanými instruktory.

Naši fitness instruktoři jsou skuteční odborníci na zdravý životní styl a cvičení. Pomůžou Vám nakombinovat různé druhy tréninku, nebudou Vás držet jenom ve fitnessu, ale poradí i jaké sporty jsou výborným doplňkem venku.

Klidně se na ně obracejte i s dotazy kdy, jak často a co jíst a pít nebo kdy je lepší místo dalšího tréninku raději odpočívat. Každý z nich působí i na jiných pozicích, takže se s nimi můžete setkat i v aerobním sále, při Spinning® programu nebo u masáže. Díky tomu mají komplexní pohled na věc a nebudou prosazovat jenom úzkou specializaci. A variabilita a všestrannost je i to, k čemu budou vést vás.


Nechte se vést.

Chcete-li využít fitness instruktora pouze pro sebe, můžete si jej najmout jako osobního trenéra.

Trenér vám sestaví individuální tréninkový plán, ve kterém zohlední nejen váš zdravotní stav, sportovní výkonnost a cíle, ale i váš tělesný typ, zažitou životosprávu, sportovní aktivity a mnoho dalších věcí. Kvalitní plán je nutností i v posilovacím tréninku – definice počtu opakování, sérií, vhodnosti cviků a zatížení. Zahrnuje také regeneraci, kompenzační cvičení i relaxační tréninkové jednotky a je celkově uzpůsoben vašim časovým možnostem.

Proč osobní trénink

  • speciální individuální plán na základě diagnostiky
  • zaměření tréninku právě na vaše problémové partie
  • zefektivnění času stráveného ve fitness centru
  • kvalitnější a společné dosahování stanovených cílů
  • motivace a psychická podpora při cvičení
  • osvojení si správné techniky a narušení špatných stereotypů cvičení
  • poznávání nejnovějších trendů ve fitness

INFORMACE A REZERVACE VAŠEHO TERMÍNU OSOBNÍHO TRÉNINKU NA RECEPCI KLUBU.

 

 

…a Mistra Yodu u nás opravdu nenajdete.

Bohužel…