Masáže v doubleDRIVE clubu Jihlava

Masážní služby I PRO NEČLENY.

Bližší informace o masážích a objednání na recepci klubu

a na tel. 567 217 821

 


 

Masáž patří k nejstarším léčebným prostředkům v historii lidstva. Zlepšuje svalovou a kloubní činnost a velmi pozitivně působí na tělesný i duševní stav člověka. Při masáži dochází k uvolnění ztuhlých svalů a kloubů, zlepšuje se prokrvení a tím i látková výměna.

Zdravý životní styl je správná cesta k harmonii mezi tělem a duší. Jak jí dosáhnout?

Jediným způsobem je dodržování trojúhelníku pohyb, zdravá výživa a regenerace. Jedno bez druhého prostě nejde. Právě na třetí stranu trojúhelníku lidé často zapomínají. Co je vlastně regenerace? Je to obnova psychických a fyzických sil. Čím více energie však člověk vydává, tím více energie musí i dobít. A zřejmě nejpříjemnějším prostředkem, kterým obnovit síly a načerpat novou energii je masáž – dopřejte si ji alespoň jedenkrát týdně a uvidíte, že se budete cítit mnohem lépe.


Co masáž přináší?

  • dodává energii a posiluje organizmus
  • obnovuje fyzické a psychické sily
  • odstraňuje, nebo alespoň zmírňuje stresem vyvolané bolesti hlavy, deprese, nespavost
  • zlepšuje pracovní a sportovní výkonnost
  • odstraňuje ztuhlosti, namožení a napětí ve svalech
  • působení na klouby – onemocnění kloubů (ne záněty), omezený pohyb v kloubech, pomáhá při onemocnění páteře
  • působí detoxikačně – povzbuzuje krevní oběh a činnost lymfatického systému
  • přispívá ke zlepšení celkového vzhledu – má kosmetický účinek
  • odbourávání tuků a odumřelých buněk pokožky
  • zpomaluje stárnutí


V doubleDRIVE clubu vám nabízíme klasické sportovní a rekondiční masáže.

Klasická masáž je jedním z nejstarších léčebných postupů. Jedná se o celotělovou olejovou masáž, která byla k mírnění bolestí používána již cca 3000 let před naším letopočtem. Společně se sportovní masáží má v Evropě nejdelší tradici. Používá masážních hmatů a tlaků ke zmírnění bolestí a potíží, nebo třeba jen k navození příjemně uvolněného stavu tak vzácného v naší uspěchané době. Při klasické masáži se používá tlak, tření, hnětení, roztírání či tepání příslušných svalových partií. Samotný sled hmatů a jejich provedení se zpravidla u různých masérů poněkud liší, vždy však vychází ze znalosti svalového systému.

Doba masáže není jednoznačně určena, záleží na potřebách konkrétního klienta.

Při masáži je dosahováno výrazného zvýšení prokrvení zpracovávané oblasti, odstranění některých svalových spasmů a tím uvolnění svalů, u zdravotních masáží prováděných ve srovnání se sportovními pomalejším tempem dochází i k podpoře činnosti lymfatického systému, urychlení odstraňování kyseliny mléčné ze svalů. Zároveň se při masáži rozruší ty tkáňové struktury které nejsou ve zcela ideálním stavu.

Proto se také po prvních masážích můžete cítit unavení a rozbolavělí. Při opakovaných masážích se organismus vyčistí, tkáně se ustálí v lepším stavu a nepříjemné pocity postupně vymizí.

Pravidelnou masáží se u některých jedinců zvýší celková zdatnost téměř o třetinu. Masáž rychle vede k úpravě změněných fyzických poměrů k normálu. Masáž se provádí pouze na osob zdravých za účelem rekondice!