Skip to content

Úspěchy členů

doubleDRIVE club vám pomáhá dospět k cíli!

Členové, kteří splnili své předsevzetí, se dělí o své zážitky. Zde se může objevit i váš životní příběh.

 


Naši borci na pražském maratonu 2016

květen 2016

Úspěšní maratonci z DoubleDrive klubu Luky Mlateček – 4:02:15, Kačka Chaloupková – 4:30:00 a Veru Gondžalová – 4:44:09. Gratulujeme!

doubledrive club maraton


Obdivuhodné výsledky úspěšného klienta

leden 2016

Pan Aleš se loni v létě rozhodl zásadně změnit způsob života ve spolupráci s jihlavskou nutriční poradnou Indica. Změnil stravovací zvyklosti a znovu začal pravidelně sportovat. Po roce úspěšného snažení říká:
„Jsem lehčí o 40 kilo. 40 kilo sádla, položte to na stůl a pak si to dejte do batohu a choďte s tím aspoň hodinu. Pak batoh sundejte a zažijete ten pocit. A já se cítím ještě mnohem lépe, protože ten batoh jsem byl já.

Mám více energie, nebývám často vyčerpaný a unavený. Snížil jsem zdravotní rizika, mám lepší náladu i sebedůvěru. Nejsem tak líný a pohodlný, jako jsem býval. Rád vyměním sledování televize za procházku se psem, i když je venku psí počasí. Miluji Spinning, tak šlapu.
Oblečení koupím jaké chci a v normálním obchodě na každém rohu. Když mě přátelé nepoznávají nebo mi říkají, že mi to sekne, tak bych se rozplynul blahem, to je prostě zásadní změna!

Děkuji poradně Indica, klubu doubleDRIVE, mojí přítelkyni Barunce a rodině za podporu.“

Obdivuhodné výsledky úspěšného klienta


Jak jsem uběhla svůj první půlmaratón – aneb jde to i po padesátce

červen 2014

Vloni touto dobou jsem dorazila do mého oblíbeného klubu doubleDRIVE, kde jsem členkou od samého počátku, a který považuji za  „druhou rodinu“ a moji spolucvičící kolegové, dneska můžu říct, přátelé, na mě doslova vybafli: „Běžíš s námi koncem srpna běh 10 km v Praze?“. Bez dlouhého rozmýšlení jsem vyhrkla: „Jasně“. Dostala jsem instrukce, kde se mám přihlásit a odešla jsem do šatny.

Šlo o běh We run Prague 2013, který se koná každoročně pod záštitou firmy Nike a běží se 10 km centrem Prahy. Začala jsem o svém rozhodnutí přemýšlet. Na co jsem to kývla? Občas jsem „navštívila“ v cardio zóně „běhátko“,  počty výběhů do parku by se daly spočítat na prstech jedné ruky a v lese na delším běhu jsem nebyla víc jak 5 let. Navíc jsem v běhu vlastně nikdy vážně nezávodila. V tréninku mi ale moc pomohla aplikace Nike Running, ze které dnes zpětně dokážu vyčíst, že za červen a srpen loňského roku jsem naběhala 122 km. Uběhnout 10 km na jeden zátah pro mě ale na začátku byl pořádný výkon a ještě dnes si pamatuji pocit štěstí, který jsem tehdy v tréninku zažila po uběhnutí této vzdálenosti bez nutnosti prokládat běh chůzí! 

Den D

No a pak přišel den D a s přáteli z fitka jsme vyjeli společně na závod do Prahy. Atmosféra běhu, běh mojí milovanou Prahou za krásného počasí a téměř 10 tisíc stejně naladěných „hobíků – neopakovatelný zážitek!! Také pocit, že “jsme v tom spolu“ s ostatními z fitness klubu stál za to. A můj čas v cíli byl skvělý!

Od tohoto běhu jsem začala běhat pilněji a pilněji. V prosinci se objevila termínovka s běhy na letošní rok a můj kamarád běžec mě vyhecoval slovy, že si přece nenechám ujít půlmaraton na můj svátek v  Karlových Varech. I tehdy jsem trochu nerozvážně souhlasila. K běhu se se mnou přihlásili další dva běžci z fitness klubu – tak jsem v tom opět nebyla sama.

Trénink na půlmaraton

Trénink na půlmaraton už není o nějakém náhodném běhání, nicméně do opravdového tréninkového plánu jsem „naskočila“, tedy naběhla, až 8 týdnů před vlastním závodem. Trénink nebyl jednoduchý, navíc se přidaly problémy s achilovkami a patami a tak občas hodně bolelL. Ale nechtěla jsem přípravu podcenit. Načetla jsem o běhání spoustu článků a snažila se teorii promítnout do praxe. A příprava se vyplatila. Půlmaraton, tedy něco málo přes 21 km, jsem s kamarádem zaběhla v naprosté pohodě, s předem naplánovaným tempem, za obrovské morální podpory všech z fitness klubu a v limitu, který jsem si předsevzala. Běh lázeňským městem umocněný krásným počasím můžu jen doporučit, atmosféra opět vynikající, plné ulice fandících a 3 000 účastníků, kteří běželi společně se mnou, bylo tak akorát.  A pocit v cíli, že jsem to dokázala, byl naprosto výjimečný, vlastně nepopsatelný!! No a k dnešnímu dni mi moje aplikace signalizuje uběhnutých téměř 740 km za rok!!

Možná nebudete chtít závodit, možná vás běhání nebaví, ale rozhodně doporučuji to alespoň zkusit. Ostatně letos nás do Prahy na We run Prague 2014 jede z fitness klubu dvakrát tolik, než vloni.

Nikdy není pozdě začít – jakýkoliv sport je skvělý pro tělo i pro duši. A mít okolo sebe stejně naladěné lidi – tak  jde všechno ještě lépe. Děkuju všem v doubleDRIVE clubu, že mi pomohli najít další cestu v životě, kterou mohu jít – běžet.

Vaše Jana Hadravová 

Jana Hadravová Jana Hadravová Jana Hadravová Jana Hadravová


Katka Chaloupková – Dosáhla jsem nedosažitelného!

září 2013

Jmenuji se Katka a chtěla bych touto cestou mooooooc poděkovat všem Spinning® a Fitness instruktorům, díky nimž jsem dosáhla svých – v jednu dobu – nedosažitelných cílů!

Nějak se mi totiž stalo, že jsem díky svému životnímu stylu narostla do celkem velikých rozměrů – při výšce 165cm jsem měla hmotnost 84kg. Až když  mi jednoho dne v práci při podřepnutí k lednici (pracuji v restauračním zařízení) praskly kalhoty, uvědomila jsem si, že je nejvyšší čas s tím začít něco dělat. Začala jsem tedy běhat, nicméně moje hmotnost způsobovala, že kolena a kotníky nesmírně trpěly…tak jsem tedy zkusila Spinning®.  Zpočátku to pro mě byla strašná dřina a trápení, ale postupem času se kondice začala zlepšovat a mě to začalo ohromně bavit. Zvlášť, když jsem poznala Instruktorku Spinning® programu, která byla vyškolena na Spinning® clinic a ukázala mi opravdovou krásu Spinning® programu. Právě ona mě nasměrovala na fitness doubleDRIVE club.

Už při první návštěvě klubu a první Spinning® lekci  jsem věděla, že tohle je přesně ta cesta, kterou mám jít! Čisté, útulné prostředí, profesionální a velmi vstřícný přístup všech instruktorů, kteří umí vést, poradit a povzbudit, odborně vedené lekce, jedinečný MYZONE systém – díky tomu všemu navštěvuji doubleDrive club denně.

Dosáhla jsem nedosažitelného!

Bez jednoho měsíce je tomu rok, co jsem členem klubu a moje hmotnost je nyní 62kg a fyzická kondice natolik dobrá, že jsem začala závodit na horském kole (na 24MTB v Jihlavě se náš tým umístil na 3 místě ve své kategorii ),  jezdím na několikahodinové Spinning® maratony a docela mi to i běhá (za necelou hodinu jsme uběhla 10 km maraton We Run Prague)

Co je ale pro mě největším úspěchem a splněným snem je to, že jsem i já absolvovala Spinning® clinic a všechno, co mi Spinning® program dal a čemu mě naučil, budu i já moci předávat dál z pozice certifikované Spinning® instruktorky.

Chtěla bych tedy moc poděkovat celému týmu v doubleDRIVE clubu a přeji mnoho a mnoho stejně spokojených a nadšených klientů, jako jsem já! Díky mooooc!!!
Zdraví všechny Katka Chaloupková 

doubledrive katka doubledrive katka doubledrive katka


Helena Kainová – vítězka soutěže Hubneme do plavek

červenec 2011

„Nejsem zrovna typ člověka, který by o sobě příliš rád mluvil. Spíš se snažím plnohodnotně a kvalitně žít běžný denní život s jeho starostmi a radostmi.

Přesto bych nyní ráda poděkovala všem v klubu doubleDrive a především svému osobnímu trenérovi za to, že jsem se stala vítězkou soutěže Hubneme do plavek. Můj boj s kilogramy začal již před osmi lety, když jsem jednou stála na váze a ručička mi ukázala hrozivých 110 kg. Tehdy jsem se rozhodla se svojí váhou něco radikálně udělat. Začala jsem dodržovat správnou životosprávu a díky plavání v bazénu a rotopedu začaly ubývat první kilogramy. Potom jsem přidala i cvičení a posilování a kondice se začala rychle zlepšovat. Dokonce jsem se od svých trenérek nechala přihlásit do amatérské soutěže v kulturistice. To bylo před téměř třemi lety a celkem jsem se i dobře umístila – nicméně tlak na psychiku byl v tom období tak obrovský, že jsem náhle ze dne na den s cvičením zhnuseně a psychicky zcela na dně přestala.

Do doubleDrive clubu jsem začala chodit v prosinci 2011 a zase se mi po dlouhé době vrátil dobrý pocit ze sebe a z pohybu. Díky trenérům a příjemnému prostředí jsem se znovu začala na cvičení těšit a užívat si ho. Za ty dva předchozí roky, co jsem vůbec necvičila, pouze dodržovala správnou životosprávu, jsem opět nabrala pár kilogramů – takže jsem se jich chtěla zase zbavit.

Soutěž Hubneme do plavek přišla jako na zavolanou

Soutěž Hubneme do plavek přišla jako na zavolanou. Už jsem se seznámila s novými druhy a styly cvičení v doubleDrive clubu, takže jsem pouze přidala tréninky na funkčních strojích Human Sport s osobním trenérem Kamilem a výsledky mě velmi mile překvapily. Díky diagnostice těla před zahájením soutěže a po ukončení jsem věděla přesně, jak jsem na tom se svojí výslednou svalovou hmotou – a bylo to pro mě opravdu milé překvapení. Se svými 67 kilogramy váhy (z toho 22,7 kg jsou svaly!!) jsem nyní maximálně spokojená. 

Chtěla bych tedy poděkovat všem v doubleDrive clubu za skvělou motivaci začít na sobě pracovat a samozřejmě rovněž děkuji za své nové plavky, které jsem si „vysoutěžila“.

Speciální poděkování patří Kamilovi, protože s tak skvělým přístupem a vedením osobního tréninku jsem se ještě nesetkala –  a to že jsem již s několika osobními trenéry cvičila.

Ještě jednou „diky nejvíc“ všem!!  Vaše Hela 


Výsledky soutěže HUBNEME DO PLAVEK

červen 2011

Po 3 měsících snažení a tvrdé práce máme výsledky! Vítěz odboural nejvíce tuku ze svého těla a to hned  4%  své váhy.  (což je v přepočtu celých 5,22 kg tuku !!)

Vítěz zároveň navýšil o 2,6% svou svalovou hmotu. Jako bonus navíc je úbytek váhy 6,7 kg !!

Gratulujeme vítězi a předali jsme poukázku v hodnotě 1.000,- Kč na nákup nových plavek.


Monika Žižlavská – díky doubleDrive klubu 6 kilo dole a 5 medailí

JPK axis

květen 2011

Monika Žižlavská získala na květnové XXVIII. mistrovství České republiky Masters v Novém Jičíně v kategorii ženy 25-30 let celkem 5x 1.místo – ve všech kraulových disciplínách: 50m,100m,200m,400m a 800m volný způsob. Nejcennější medaili za 800m volný způsob získala za čas 10:48,29. Gratulujeme.


Jan Žanda absovloval Pražský mezinárodní maraton

PIM

květen 2011

Úspěšně se zúčastnil 8. května 2011 pražského maratonu, který absolvoval v krásném čase 3 hodiny a 14 minut.

Na tento běžecký svátek se připravoval od prosince v cardio zóně doubleDRIVe clubu. Zde pravidelně běhá na běhátku Star Trac, umožňující i sledování tepové frekvence. Gratulujeme.


Jihlavské24mtb – Vojta Dvořák se umístil v kategorii na 4. místě

Jihlavská24mtb

květen 2011

Na MTB závodě konaném v Jihlavě o víkendu 21.-22. května 2011 – Jihlavská24mtb – se Vojta umístil v kategorii jednotlivců v 6hodinnovém závodě na 4. místě.

Gratulujeme.