Skip to content

Cardio trenažéry

Cardio nebo také aerobní trenažéry jsou nejrychleji se rozvíjejícím segmentem fitness center. Zatímco v osmdesátých letech hrály prim činky a svaly, dnes je chápán jako důležitější kardio-vaskulární systém a kondice. A právě na jejich zlepšení jsou nejlepší cardio trenažéry.

Nejdůležitějším svalem v lidském těle je srdce, které jako každý sval při nedostatečném zatěžování ochabuje. Díky současnému životnímu stylu – minimum pohybu, automobil, počítač, TV, sedavé zaměstnání, srdce nedostatečně zatěžuje většina populace.

V  doubleDRIVE clubu může posilovat srdce každý, úplný začátečník, starší netrénovaná osoba i zkušený sportovec. Obtížnost tréninku na cardio trenažérech je nízká a intenzita se stupňuje dle potřeby a aktuální kondice. Samozřejmostí je asistence osobního trenéra kdykoliv, kdy budete Vy potřebovat – například rada ohledně využití cardio zóny za určitým Vaším osobním cílem, nebo i pomoc při ovládání audio techniky ve strojích.

Protože cardio trénink trvá déle, jsou všechny stroje vybaveny vstupem pro sluchátka, kdy můžete nezávisle sledovat vybranou stanici TV či poslouchat hudbu – CARDIO CINEMA.

Fitness doubleDRIVE club je vybaven špičkovými cardio trenažéry světové třídy, jsou to modely americké značky STAR TRAC.


 

Cardio cinema

Unikátní systém, díky němuž můžete běhat na běhacím pásu, nebo šlapat na trenažéru a sledovat svoji oblíbenou televizní stanici, a to včetně zvuku. Prostě jen připojte sluchátka a trénink se stane zajímavějším.

Cardio cinema nabízí doubleDRIVE club jako jediné fitness centrum na Vysočině a pouze jako jeden z několika klubů v ČR.

Je pro vás připraveno několik televizních programů a pro poslech různé hudební stanice.

 

MYZONE™ systém

I v cardio zóně můžete využít v doubleDRIVE clubu Jihlava systém MyZone™, systém monitoringu srdeční aktivity.