Skip to content

MYZONE™ systém Nejpřesnější a všestranné měření tréninku

Jako DRUHÉ FITNESS v Česku jsme na začátku roku 2013 zavedli unikátní MYZONE systém!

doubleDRIVE club Jihlava začal používat systém MyZone™, systém monitoringu srdeční aktivity, který umožňuje maximálně zefektivnit cvičení podle toho, jakých cílů chcete dosáhnout. Pomocí speciálního monitorovacího zařízení sleduje tep, kalorie a čas a převádí je na tzv. MEP body (MYZONE Effort Points), které se stávají porovnatelnou jednotkou hodnoty výkonu. Aktuální fyzický výkon vyhodnocuje prostřednictvím pěti barevných zón nastavených podle osobní maximální tepové frekvence. Stačí se při cvičení držet ve správné zóně. Data se pak přenášejí na osobní účty uživatelů. Výsledky je možné také zasílat e-mailem nebo sledovat pomocí aplikace v chytrém telefonu. Lze je sdílet na Twitteru či Facebooku.

Uživatelé MYZONE® mohou:

  • cvičit uvnitř i mimo klub a nahrávat své aktivity
  • přihlásit se kdekoliv on-line a sledovat své výsledky a zvyšování výkonnosti
  • získávat MEP body za každou minutu efektivní aktivity
  • akceptovat výzvy v podobě soutěží mezi klienty, trenéry nebo i jinými kluby kdekoliv na světě
  • plnit své osobní cíle vycházející z analýzy tepové frekvence a intenzity výkonu

www.myzone.org

 


Snímače  MYZONE MZ-3

Integrovaná baterka, nabíjení pomocí USB kabelu, na jedno nabití výdrží až 8 měsíců

Vodotěsný do 10m.

Bluetooth, možnost spojení s chytrým telefonem.

Nová aplikace pro Android i IOS, která umožní aktuální zobrazení aktivity na které jste zvyklí z Vašeho centra. Možnost uploadu aktivit díky aplikaci přímo na profil.


 

Dnešní doba je ovšem pro spoustu lidí ve znamení sedavého zaměstnání, rychlých přesunů autem z místa na místo a s možností nakoupit v kterémkoliv obchodě spoustu jídla. Když máme za sebou takovýto hektický den, skončíme unaveni po vydatné večeři v křesle u televize a kilogramy se jen sčítají. Jednou z věcí, které pro sebe a své tělo můžeme udělat, je naučit se pravidelně hýbat. Naše tělo k tomu bylo stvořeno. A my vám s tím pomůžeme.

Klientům používání MyZone™ pomohlo dosáhnout jejich cílů

Jsme zde pro klienty starší 18 let a již pět let v našem fitness vedeme klienty k tomu, jak pomalu a postupně kondici zlepšovat. Vydatným pomocníkem je nám již třetím rokem unikátní systém MyZone™. Jedná se o monitoring srdeční aktivity, který umožňuje klientovi maximálně zefektivnit cvičení podle toho, jakých cílů chce dosáhnout. Každý klient je přece zcela individuální. Klientům používání MyZone™ pomohlo dosáhnout jejich cílů – protože až MyZone™ jim ukázal, proč nehubli nadbytek tukových kilogramů. Trénovali totiž v příliš nízké anebo častěji v příliš vysoké tepové frekvenci. Naši proškolení fitness instruktoři zcela zdarma poskytují klientům informace, jak s MyZone™ pracovat ve fitness i mimo klub, například při outdoor aktivitách s rodinou a přáteli. Veškeré sportovní aktivity má klient na svém osobním účtu, a tudíž může sledovat zlepšování své kondice buď v PC, tabletu, anebo on-line na chytrém telefonu.

Z výše uvedeného vyplývá, jakým směrem se v našem fitness profilujeme. Pracujeme s klienty dlouhodobě a s osobním přístupem. Zcela individuálně řešíme jejich dotazy ohledně pohybu, cvičení, zdraví a případně stravování. Klient s větší nadváhou nebo vyššího věku bude citlivě veden, aby svoji kondici a svalovou sílu budoval vytrvale a pomalu, a ukážeme mu jak.

Takto získáme tělesnou schránku, která nám bude sloužit s radostí a ve zdraví, nezradí nás při delší vyjížďce na kole s rodinou, nevypoví nám službu při výšlapu na velice lákavou vyhlídku a lépe s námi bude snášet ten nápor hektického života dnešní doby. Stačí se jen rozhodnout a začít se sebou něco dělat. Vaše tělo vám to stonásobně oplatí. Tak do toho pojďte s námi ještě dnes!

Těšíme se na vás.

MYZONE fitness jihlava

ZAPOJTE SE – KAŽDÁ KATIVITA SE POČÍTÁ

MYZONE fitness jihlava